9-G SINIFI RESMİ İNTERNET SİTESİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9-G SINIFI RESMİ İNTERNET SİTESİ

9-G CİTY

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

BİR BEN VARIM

YazarMesaj
Murat
Admin
Murat

BİR BEN VARIM Empty
MesajKonu: BİR BEN VARIM   BİR BEN VARIM Empty27th Şubat 2008, 20:58

Bir ben tek başıma, bir de dört duvar çevrili etrafımda. Bir ben konuşuyorum yalnızlığımda, bir de dört duvar susuyor duyduklarında. Bir yalnızlık rüzgarı esiyor odamda, bir de kokusu var özlemin yanı başımda. Bir resmi var ellerimin arasında, bir de anılar hafızamda. Biteli çok oldu, öleli çok oldu kalbimde büyüttüğüm en büyük sevda.

Uzun zaman oldu, kalbimdeki ateş söndü ve külleri savruldu etrafa büyüttüğüm çiçeklerin. Göz yaşlarım dindi zamanla. Ve kupkuru bir dünya var gözlerimin buğuluğunda. Ellerim titrerken yalnızlığın soğuğunda, bir ben varım bir de beyaz sayfalar en vefalı dostum olmuşçasına.

İsyanı büyüyor içimdeki benin. Açlığım sevdaya, susuzluğum aşka, suskunluğum ise ümitsiz gecelerin karanlığına. Geceler boyu düşünceler yanı başımda, ellerim bomboş yüreğime özenmiş dururcasına. Sevgisizliğin zamanı uzadıkça daralıyor kalbim ve bir fırtına kopuyor içimdeki dünyada.

Sevdaya aşık olmuş minik bir bebek, geceler gündüzler geçiyor ümit ederek. Bir bekleyiş var uzun zamandır, bir de korkusu var yeniden yalnız kalmanın. Kalbim seyyah olmuş diyar diyar dolaşırken, bir ben varım yalnızlığımda.

Gecenin karanlığında yıldızlara tutunmak, ay ışığının aydınlığında görmek gelecek olan sevgiliyi, beklemek karanlığım melodisi odamda yankılanırken. Yeniden sevmek değil, sevilmek öncesinde. Korkusuzca yaşamak, özlem ile aradığım dünyada ve ayrı kalmak yalnızlığın kollarından.

Zamanın akıcılığına yenik düşen minik dünyam ve isyanım var beyaz sayfalara. Ruh ikizini ararken yaşanan nakarat ve biliyorum minik bebek yine uzun zaman ağlayacak. Bir ben olacağım yine suskunluğumda ve bir de dört duvar çığlıklarıyla.
https://kocasinan9g.yetkin-forum.com

BİR BEN VARIM
1 sayfadaki 1 sayfası